3 червня 2022 року випускники повторили і поглибити знання про вживання великої літери та лапок у власних назвах. Опрацювали правила вживання великої букви та виконали різнопланові тестові завдання.
З математики абітурієнти продовжили повторення науки про фігури у просторі та були слухачами і глядачами рішення задач із вищезазначеного матеріалу.
Спікери: Олена Пришляк, учителька української мови НВО «Мрія» та Ольга Левченко, учителька КЗ «Преображенська гімназія».
Модератори: Тетяна Кондратенко, Віктор Слюсаренко, консультанти КУ «МЦПРПП КМР». Детальніше https://padlet.com/2mcprpp/qws5ftzf0m26oqgm