5-6 травня 2022 року відбудеться тренінг для учителів фізики та астрономії, математики, методистів, які відповідають за викладання предметів фізико-математичного циклу.
Проблема: «Організація діяльності вчителів фізико-математичних дисциплін в контексті впровадження Концепції «Нова українська школа».
Покликання для зустрічі в Google Meet https://meet.google.com/bmc-wyhk-wne .