17 травня: Онлайн-інтенсив «Підготовка до НМТ-2022»

17 травня 2022 року здобувачі освіти продовжили ґрунтовно повторювати розділ мовознавства, що вивчає лексику (словниковий склад мови) – лексикологію.

Виконуючи практичні завдання, діти з’ясовували чи у прямому значені вжиті слова в реченнях; установлювали відповідність між словами-синонімами, словами-антонімами; добирали українські відповідники до іншомовних слів. Діти отримали покликання для виконання НМТ-2022 з української мови та перегляду цінних відеоматеріалів із вищезазначеного розділу науки про мову.

Працюючи під керівництвом вчительки математики, учні розв’язували тестові завдання з теми «Функції»; розбирали графіки; установлювали відповідність між функціями та координатними чвертями і не тільки.

Спікери: Валентина Шовенко, вчителька української мови КЗ «Ліцей «Науковий» та Тетяна Янчук, вчителька математики НВО «Мрія».

Модератори: Тетяна Кондратенко, Віктор Слюсаренко, консультанти КУ «МЦПРПП КМР».

Запрошуємо творчо, практично закріплювати знання з української мови, математики, історії кожного дня о 14.30 з кращими вчителями міста Кропивницького задля можливості вступити до омріяного ВНЗ або на бажану спеціальність: https://us04web.zoom.us/j/4059872004 (ідентифікатор конференції: 405 987 2004, код доступу: 1605).