19 травня: Онлайн-інтенсив «Підготовка до НМТ-2022»

19 травня 2022 року онлайн-інтенсив «Підготовка до НМТ – 2022» продовжив свою роботу.

З математики, випускники, повторили наочне подання статистичної інформації; основи математичної статистики; класичне означення ймовірності випадкової події. Виконували завдання усно, розбирали приклади розв’язань.

Також ретельно працювали і з української мови. Повторювали теоретичний матеріал через тренувальні завдання. Знання з теми «Односкладні речення. Повні і неповні речення» закріплювали через тести.

Спікери: Алла Куц, вчителька ЗОШ № 10 та Ольга Бережна, вчителька КЗ «Академічна гімназія».

Модератори: Тетяна Кондратенко, Віктор Слюсаренко, консультанти КУ «МЦПРПП КМР».

Запрошуємо творчо, практично закріплювати знання з української мови, математики, історії кожного дня о 14.30 з кращими вчителями міста Кропивницького задля можливості вступити до омріяного ВНЗ або на бажану спеціальність: https://us04web.zoom.us/j/4059872004 (ідентифікатор конференції: 405 987 2004, код доступу: 1605).